25 Листопад 2016
Рубрика: життя

Інтертелеком роздасть у Львові 50 смартфонів

Не лякайтесь, якщо побачите 30 листопада у Львові величезного трансформера — це реклама нового центру обслуговування абонентів Інтертелекому, який безкоштовно мінятиме старі телефони на нові

Оператор Інтертелеком відкриває у Львові сучасний центр обслуговування абонентів. Висококласний центр із новим обладнанням і технічно підготовленим персоналом буде відкрито в середу 30 листопада.

Щоб відкриття чергового центру не було нудним днем із кульками, організатор вирішив роздати 50 сучасних смартфонів всім охочим. Як це працює: перші 50 відвідувачів центру, що підключаться до оператора і візьмуть із собою свій старий телефон (на Android, iOS чи Winmobile), зможуть обміняти його на новий Meizu M3S з 32 Гб пам’яті.

Вартість такого Meizu — приблизно 3300 гривень. Мінімальна вартість найпростішої лопати на Android — 300 грн, тож вартість купленого телефону можна збільшити в 10 разів :).

Це вже восьмий центр компанії, який запрацює в новому форматі і 62-й з центрів обслуговування абонентів Інтертелекому. Окрім обміну телефонів, є й інші призи, зокрема безкоштовне підключення до мережі Інтертелекому і знижки на 3G-обладнання до 85%.

Центр відкриється за адресою — Львів, пл. Міцкевича, 6/7, прямо навпроти Діви Марії.

Деталі акції є у фейсбуці, а також на сайті оператора.

 

Тепер я хочу бачити коментарі 0