22 Вересень 2016
Рубрика: життя

😂 — смайл зі сльозами радості став словом року

Такі дані оприлюднив Оксфордський Університет, проаналізувавши разом із компанією SwiftKey статистику соціальних мереж за 2015 рік.

Якби вас запитали, яке слово було найуживанішим  минулого року, яке б назвали ви? Ви здивувалися б, дізнавшись, що вперше за всю історію спостережень за поведінкою людей в інтернеті таким словом стало навіть не слово, а символ? Ось він — 😂, це жовтий смайл зі сльозами радості.

Так, тепер набирати текст вже не є трендом. Досить просто поставити смайл.

Я не можу сказати, що здивований таким поворотом подій. Через постійне спрощення і ріст швидкості спілкування смайли стають універсальним способом взаємодії. Набагато простіше відповісти одним символом, аніж набирати ціле слово або (ще чого) речення.

В своєму дослідженні SoftKey проаналізував бульш ніж 1,5 мільярди повідомлень, щоб дійти висновку, що емотикони стали популярніші за слова. Більш того, смайлик із сльозами радості використовують на 20% більше за всі останні. Друге місце серед смайлів посів емотикон з повітряним поцілунком, ось він — 😘.

Причина такого росту популярності доволі проста — зараз користувачам доступні сотні смайлів на всі випадки життя. Більш того, задля боротьби з расизмом (чи для його просування, зрозуміти важко) в Вацапі можна вибирати тон шкіри для смайлика: від жовтого до чорного.

whatsapp чорні смайли

Таким чином, за 1.5 роки досліджень використання емотиконів (англійською — emoji) виросло у 8 разів.

Тепер я хочу бачити коментарі 0