6 Лютий 2017
Рубрика: цікаво

Розробнику кейлоггера загрожує 10 років ув’язнення

Якщо ви вирішите написати програму для збору персональних даних, прочитайте історію про Zachary Shames. 21-річний програміст зарекомендував себе як талановитий студент і вже працював інтерном в компанії Northrop Grumman. Однак, він став відомим не завдяки своїм професійним успіхам.

У 2013 році Zachary Shames написав потужний malware-додаток Limitless, завдяки якому можна перехоплювати всі дані, введені користувачем з клавіатури. Програма може збирати інформацію про банківські карти і паролі до акантів, вона сумісна з відомими Інтернет-браузерами, фінансовими додатками, FTP-клієнтами та іншим софтом. Додаток розповсюджувався на спеціалізованих форумах, а за 35 доларів була обіцяна довічна підтримка з боку розробника.

Через рік після створення кейлоггер був використаний у масштабній кібершпигунській операції, яка була організована проти компаній зі списку Fortune 500. Це й послужило поштовхом до того, що додатком зацікавилось ФБР.

Влітку минулого року Zachary Shames взяли під арешт. Відповідно до судових документів, програму придбало більше 3 тисяч кіберзлочинців, а від дій Limitless постраждали більше 16 тисяч осіб. Зараз розробник додатку повністю визнав свою провину та очікує на рішення суду. Йому загрожує немалий термін ув’язнення — до 10 років.

Тож ніколи не обіцяйте довічну підтримк бо хто знає, як складеться ваша доля.

Тепер я хочу бачити коментарі 4