Головна ціль Vulnerability Rewards Program — підвищення рівня безпеки власних продуктів за рахунок стимуляції зовнішніх спеціалістів. Логічно, що дослідники діляться інформацією про баги, аніж використовують їх у корисливих цілях.

За 7 років роботи програми заохочення дослідників, які шукають вразливості у сервісах компанії, Google виплатила 9 млн доларів. Третина цієї суми була виплачена 2016 року. За що ж були винагородженні стороні спеціалісти?

Нагороди

$3,134 отримав Tomasz Bojarski з Польщі за знайдену вразливість на events.google.com. Дослідник розповів, що він протягом трьох років шукав баги у безпеці різних сервісів. Метою його роботи була не грошова винагорода, а розвага. Ось так можна з користю провести свій вільний час.

Два заохочення у розмірі 5 та 7,5 тисяч доларів отримали спеціалісти, які знайшли баг в JavaScript-коді на сторінці відновлення аккаунту Google.

Окремим грантом нагороджений дослідник, який виявив вразливість однобайтового переповнення бібліотеки DNS у Chrome OS. Сума компенсації за виконану роботу не оголошується. Ще 350 учасників програми отримали індивідуальну винагороду у розмірі тисячі доларів.

Цікаво, що деякі винагороди ще не знайшли своїх героїв. У березні 2016 Google вдвічі збільшила можливу виплату за зламану систему Chrome OS, однак все одно досі ніхто не зміг цього зробити.

Зараз сума цього гранту складає 100 тисяч доларів.

  Отправить ответ

  Оставьте первый комментарий!

  Уведомлять
  avatar
  5000
  wpDiscuz